Amatör HaberlerÖne Çıkan

45. HAM RADIO in Friedrichshafen İptal Edildi!

0
0
(0)

45. HAM RADIO in Friedrichshafen İptal Edildi!

 

Covid-19 virüsü gene Amatör Telsizcileri vurdu. Alman Federal Hükümeti 15 Nisan ve 31 Ağustos 2020’ye kadar önemli olmayan hiçbir etkinliğin gerçekleşmemesine karar verdi. Covid-19’un yayılması nedeniyle Messe Friedrichshafen çok zor bir karar vermek zorunda kaldı: Uluslararası Amatör Telsizciler fuarı 26-28 Haziran 2020’de planlanan Tarihinde  Gerçekleşmeyecek.

Messe Friedrichshafen Genel Müdürü Klaus Wellmann, “Korona virüs ile ilgili güncel gelişmeler nedeniyle, olacak olan Fuarın 45. Seferini Planladığımız tarihte yapamayacağımızı duyurmak gibi talihsiz bir görevim var” dedi.

Proje Yöneticisi Petra Rathgeber de bu olaylarla ilgili üzüntüsünü dile getirdi: “Bu etkinliğin planlandığı gibi yapılamayacağı için çok üzgünüz. Ancak, tüm katılımcıların ve ziyaretçilerin sağlığı bizim için çok önemlidir. Maalesef, ticaret fuarı takvimimiz ve diğer endüstri etkinliklerinin tarihleri ​​bu fuarı bu yıl başka bir tarihe ertelenmek için yer kalmadı.” Dedi.

Alman Amatör Radyo Kulübü (DARC) Başkanı Christian Entsfellner, şunları ekliyor: “Üyelerimiz, yerli ve yabancı konuklar verilen bu önemli karar sizleri ve bizleri çok etkiledi. Friedrichshafen’de tekrar bir araya gelene kadar, Amatör Telsiz operatörleri olarak Amatör Telsiz kullanarak birbirimizle iletişim kurmayı dört gözle bekliyoruz. Ancak, Radyo Amatörleri Amatör Telsiz fuarının normalde sunduğu şeyler olmadan fuar yapmak zorunda değildir: Ham Radyo web sitesinde, katılımcılar sanal bir ticaret fuarı şeklinde yeni ürünler sunacaklar. DARC da orada sunumlar yapacaktır.’’ Dedi.

Bu içerik yararlı mıydı?

Kalplere dokunarak puan verebilirsin!

Ortalama Puan 0 / 5. Puan sayısı: 0

Henüz oylanmamış. İlk sen oy kullan.

Yunus Emre TEKİR
Ben TA4UYE Yunus Emre TEKİR Bu hobiye gönül vermiş genç bir Amatörüm. Aydında yaşıyorum. Selam ve Saygı ile 73.

Contest Nedir?

Önceki haber

Radyo Amatörlüğünde Antenler

Sonraki haber

Bunlar da ilginizi çekebilir

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha fazlası Amatör Haberler