Amatör HaberlerÖne Çıkan

Amatör Telsiz Forum Yayında!

1
0
(0)

Amatör Telsiz Projesi (amatortelsiz.com.tr) altında yepyeni bir forum ile karşınızdayız.

Portal, Youtube ve Telegram gibi ağlarımızın desteklerinizle amaçlarına ulaştığını gördükçe çok mutlu oluyoruz. Projemiz sayesinde bugüne kadar yüzlerce kişi amatör telsizcilik hakkında bilgi edinip lisansını aldı.

Şimdi ise tüm bu bilgileri çok daha geniş kitlelere ulaştırmak ve geleceğe yazılı olarak bırakma zamanının geldiğini düşünüyoruz. Bu nedenle amatör telsiz topluluğunun tarzı ve kuralları ile yepyeni bir forum ile karşınızdayız.

https://forum.amatortelsiz.com.tr

Forum’a giriş yapmak için QRZ Veritabanı üyesi olmanız yeterli. QRZ Veritabanı giriş bilgileriniz ile foruma da giriş yapabilirsiniz.

Başlangıçta bizlerle bu yolda yer almak isteyen moderatör arkadaşlarımızı tüm forum moderatörü şeklinde görevlendirmek istiyoruz. İlerleyen zamanlarda kategoriye göre görevlendirmeler de yapılabilir.

Forum moderasyon ekibi diğer platformlarımızdan bağımsız bir ekip olarak görevlendirilecektir. Bu alanda görev almak isteyen arkadaşlar [email protected] adresine e-mail atarak bize ulaşabilir.

Bu içerik yararlı mıydı?

Kalplere dokunarak puan verebilirsin!

Ortalama Puan 0 / 5. Puan sayısı: 0

Henüz oylanmamış. İlk sen oy kullan.

TA4VA
Kaan Çalışkan (TA4VA) Dijital Pazarlama & Reklamcılık Uzmanı. TOBB Aydın Genç Girişimciler Kurulu başkan yardımcısı, Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) Aydın Şubesi başkanıyım. 8 senelik radyo amatörüyüm. amatortelsiz.com.tr projesinin fikir işçisiyim.

Amatör Telsizci Olmasanız Bile DMR dinleyebilirsiniz (Brandmaister Hoseline)

Önceki haber

DMR ID ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Sonraki haber

Bunlar da ilginizi çekebilir

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Motorola telsiz
1 yıl önce

Site çok güzel olmuş. Başarılar dilerim.

Daha fazlası Amatör Haberler