Sınav sonrası gönderilecek belgeler nelerdir?

0
SorularKategori: Sınav & YönetmelikSınav sonrası gönderilecek belgeler nelerdir?
özay dernek 3 sene önce sordu

Hocam merhaba, Sınavı yeni kazandım belge harcını da yatırdım. Hangi belgeler gerekli?Belgelerin tamamını mail ile gönderdikten sonra posta yolu ile de gönderilecek mi? teşekkür ederim.

2 Cevap
TA4VA answered 3 sene önce

Özay bey
Sınavı kazandıktan sonra ve belge ücretinizi ödedikten sonra sadece https://www.kiyiemniyeti.gov.tr/userfiles/file/AmatorTelsiz/AmatorTelsizBelgesiKazananBasvuruYazisi.pdf adresinde bulunan dilekçeyi doldurarak [email protected] adresine göndermeniz yeterlidir. Ayrıca fotoğraf, sabıka kaydı göndermenize ve kargo yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Yiğit Kadir replied 3 sene ago

Hocam 18 yaşının altında olduğum için veli oluru da göndermem gerekiyor hepsi e-posta üzerinden gönderilir mi? Ayrıca belgelerin üzerindeki imza yerlerini bilgisayardan dolduramayacağım için belgeleri doldurup net bir şekilde fotoğraflarını atsam kabul ederler mi? Yanıt ve belgemin gelmesi süreleri nasıl olur? Teşekkür ederim. Cevaplarsanız ben de dahil olmak üzere pek çok kişiye yardım etmiş olursunuz internette güncel bir kaynak bulamadım.

TA1APN replied 3 sene ago

Merhabalar,
Dediğiniz gibi düzgünce fotoğrafını çekip mail atarsanız olur. KEGM, pandemiden dolayı belge şeklinde gelen dilekçeleri daha yavaş işleme alıyor. Belge süreniz hakkında şuan 8 binin üzerinde başvuru olduğunu, kesin birşey diyemeyeceğimizi belirtmek isterim
73

Yiğit Kadir replied 3 sene ago

Hocam ödemeyi yaptım belgelerle birlikte dekont da atmam gerekir mi?

TA1APN answered 3 sene önce

Merhaba,
Hayır gerekmiyor. Attıktan sonrası sabır ve şans.
73

Yiğit Kadir replied 3 sene ago

Yardımınız için teşekkürler hocam. 73

Telsiz harci ucreti yatiramiyorum

Önceki haber

Yeni amatörüm Ne yapmalayim

Sonraki haber